Opcje Zakładów na Tenisa

Istnieje wiele sposobów na obstawianie zakładów podczas meczu tenisowego. Możesz postawić zakład over/under na łączną liczbę gier lub setów w meczu. Możesz także postawić na zwycięzców meczu singlowego. Obstawianie meczu singlowego zależy od liczby rozegranych gier. W grze pojedynczej musisz przewidzieć liczbę setów i ilość gier w zestawie. Możesz postawić na zwycięzcę gry pojedynczej, jeśli uważasz, że będzie to więcej niż jeden set.

Jeśli obstawiasz mecze tenisowe, musisz upewnić się, że znasz kursy dla każdego gracza. Kursy na pierwszy set są zazwyczaj najlepsze dla graczy, którzy mają duże doświadczenie w grze w tenisa. Drugi set jest najtrudniejszy do sprawdzenia. W majorze, światowy numer jeden może zmierzyć się z światowym numerem 527. Możesz mieć szczęście, obstawiając remis, ale możesz przegrać obstawianie pieniędzy na remis.

Inną opcją obstawianie gier tenisowych jest rynek over/under. W takim przypadku należy wybrać nadwyżkę/niedobór i obstawić łączną liczbę rozegranych gier. Na przykład, jeśli postawisz na zwycięzcę US Open na sześć miesięcy przed turniejem, możesz postawić na ten wynik. Ten rodzaj zakładu jest szczególnie trudny do przewidzenia, gdy turniej jest tak odległy w przyszłości. Można obstawiać na przykład zwycięzcę US Open, mimo że trudno to zrobić z dużym wyprzedzeniem.

Możesz także postawić na zwycięzcę meczu tenisowego. To najczęstszy rodzaj zakładów w tenisie. Aby osiągnąć postęp, musisz wybrać zwycięzcę. Jeśli szukasz prostego sposobu na postawienie zakładu na mecz tenisowy, najlepszym rozwiązaniem są kursy na zwycięzcę. Te kursy są zwykle dostępne na długo przed wydarzeniem. Nie musisz stawiać na remis lub przegrać, jeśli szukasz zwycięskiej kombinacji.

Jeśli chcesz postawić na gracza w meczu tenisowym, możesz wybrać zwycięzcę. Zwycięski zwycięzca oznacza, że ​​gracz wygra grę we wszystkich swoich grach. Jeśli szukasz turnieju z bardziej konkurencyjnymi kursami, zakłady z handicapem na mecz tenisa to świetny sposób na postawienie zakładu na konkretnego gracza. Jeśli obstawiasz całkowitą liczbę gier gracza, będziesz chciał postawić na całkowitą liczbę wygranych gier tego gracza.

Chociaż możesz obstawiać mecz tenisowy, najlepiej wybrać zwycięzcę na podstawie jego ogólnego rankingu. Bardziej popularne zakłady to zwycięzcy w każdym meczu. Jest to najłatwiejszy rodzaj zakładu do postawienia na mecz tenisowy. W przypadku bardziej złożonego meczu możesz rozważyć obstawienie zwycięzcy gry. Ostatecznie powinieneś zdecydować, na co postawisz.